004052840FA80U
WHEEL RETAINING BOLT
Part Number: 004052840FA80U
Weight: 1.00 lbs
model: 850/1100/600/600 D/MULTIPLA
desc3: /1200
Add to cart
Description
USED - 1200 1959-#637863 RIGHT,
850 #1335889-?,
WHEEL RETAING BOLT 38 MM LONG, 24 MM BASE OF TAPER TO END OF THREADS, 12 X 1.5 MM THREAD. HEAD MARKED "FIAT FA 80".
NEW USE 4136688. MARKED "600" USE 996225.