0000007X15N
7 X 15 ALLOY 5-SPOKE WHEEL SET
Part Number: 0000007X15N
Weight: 70.00 lbs
desc3: /124 COUPE/124 SPIDER
desc2: /124 SPIDER 2000
Add to cart
Description
NEW - 7 X 15" ALLOY 5-SPOKE WHEEL SET OF FOUR WITH 12 BOLTS & MISSMATCHED CENTERS.
21 MM OFFSET.
THIS WHEEL IS DESIGNED TO FIT THESE APPLICATIONS!
THE WHEEL WITH THE TIRE HAS SOME MINOR SCRAPES ON THE FACE, THERE ARE NO MORE!
REPLACES 12003A & 15X7.